Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem python regius páření

Dobrý den do budoucna bych chtěla s chovem hadu postoupit tím že bych chtěla zacit rozmnozovat. Mohla bych Python regius spářit např . s albínem ? Nebo jinym sbarvením a jinou krajtičkou ? Jo a jestli bych je mohla dát uz ted dohromady když jsou každý jineho pohlavi dohromady? Děkuji .

loading...

To ano, ale nikdo to nebral hopem jako vy. Jeden den gutka a obsoleta, druhý den regiuska a pokročení v chovu. Já osobně se neřadím mezi žádné chovatele, knížek mám načtených tolik, že bych otevřela vlastní knihovnu, ale pokaždé když sem vlezu a pročítám odpovědi a poznatky druhých opravdových chovatelů, vím, že vím úplný kulový a hooooodně dlouho ještě budu.

Snažím se s Vámi vycházet ,a furt se objeví někdo kdo má něco proti . Nespěchám nikam , s pářením si počkám tak 5 let než se vylížeme z tý podvýživy a všechno kolem . Vzala jsem vaše rady k srdci . A Obsoletku nechovám ani gutku .Kždopádně mě zaujali jejich zbarvení ,ale především bych sse chtěla věnovat regiuskám ty mě zaujali nejvíce.Regiusku sem vytáhla z terárka 2x a to jen na 3 minutky když jsem ji tam vkládala topný kámen . Potravu mi začala brát celkem slušně,ale stále je ve stresu ,podmínky má též vhodné.Zjistila jsem sama že je blbost ji vytahovat zbytečně a dávám ji klid .Takže se snažím dělat vše tak jak má (viz. literatura ,net atd..)