Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Četnost krmení užovky červené

Mám dotaz na četnost krmení užovky červené. Třeba už od miminka :-p
Já jsem zažínal na 1 holeti pak dvou teď krmím 2 ojínělějma holátky každých 5-6dní. Teď je užovce cca 11 měsíců. Má něco kolem 30g a 60cm vypadá to že se jí žije hezky. Vůbec ale nevím zda krmím správně. Jak třeba poznám podvyživeného hada nebo překrmovaného. Mám klasika knížku o užovce a tam je tabulka která mi přijde celkem nesmyslná. Tak by mě zajímalo zda to dělám dobře a nebo nějaké rady zkušených chovatelů. Nerad bych hadici přivodil do budoucna nějaké zdravotní problémy.Předem díky

Jak velkou kořist dát hadovi musíš poznat sám, když se na hada podíváš. Jak může někdo odpovědět konkrétněji, když neví jak had vypadá?
Místo ironie si něco o hadech přečti, případně si prohlídni obrázky ve vláknech hadi vs kořist.
Normálně rostlá dvouletá gutka musí dát několik dospělých myší jak prd ;-).