Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Taky se vám všechno líhne, když jste mimo domov?

Ahoj, zakládám diskusi na toto téma. Jelikož občas jezdím pryč na týden i víc, stará se mi v tu dobu o zvířata manželka. A každý rok stejný scénář - měsíc se nic nevylíhne, pak odjedu, a během týdne vyleze z vajec 10 mláďat. Teď jsem zrovna v Anglii a během týdne mé nepřítomnosti se vylíhly čtyři klemmerky a dva platysauři, které jsem čekal už před tím. Je to u vás taky tak nebo mě moje mláďata nemají ráda?

To je naprostá klasika...zvířata si snůšky, porody a líhnutí plánujou skoro zásadně na dobu, kdy jsme někde pryč. Bez ohledu na to, jak jsme se snažili zvolit termín, aby do něj nic nevycházelo..to si klidně pospíšej, nebo naopak počkaj :-D A obecně čím vzácnější druh, nebo druh s citlivými vejci nebo mláďaty, problémama se snůškou atd, tak s tím větší pravděpodobností. Eublíci nám to samozřejmě taky nedělají :-D