Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gekončík noční- společný chov více jedinců

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jak to je u nočních gekončíku. Jestli spolu můžou být v terarku samice se samcem, nebo je lepší mít pouze samice pohromadě. Mame doma klasickeho nocniho (samici) a ted si chceme koupit jeste jednoho tak jestli mame koukat spis po samicich nebo muzeme i po samcich a jestli je k sobe muzeme dat když ta nase je dospela a chceme mlade. Take jsem sechtěla zeptat jestli nevadi ze polu budou v terarku jine druhy gekonciku nocnich? Budeme mit od mladete prvniho, tak jestli mate nejake rady ohledne krmiva nebo tak tak budu moc rada když je sem napisete :)

Posilam tu obrazek nasi Glorie :)
Změna předmětu, původně: gekončík noční (Aurifer)

ten gekončík má potíže se svlekem, to není samo o sobě...něco je špatně. Navív na té fotce vypadá divně a není poznat, jestli to je jenom blbě nafocenou fotkou, nebo zvířetem. dej sem fotku celého zvířete nejlíp z boku nebo zezhora a popiš podmínky chovu- nebo líp dej fotku ubikace. Co tam máš za substrát a co mu dávaš za vit/min. preparáty a jak často?