Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bourec morušový -objednávka vajíček

Dobrý den,
protože jsem u nás nenašla někoho, kdo by měl k prodeji červi Bource Morušového, tak se chci zeptat,jestli by si někdo nechtěl semnou objednat u list_classifieds.php prodávající Ruben Marquez.
500 vajíček stojí 30E, to by jsme podělili.
Pokud má někdo zájem,napište mi na mejl nebo do SZ
Děkuji.
Změna předmětu, původně: Bourec Morušový (Aurifer)

dokud na bourcich delal kolega, tak si je objednaval pres nejaky entomologicky vyzkumak tusim primo v cechach. Kde presne ale netusim. Co se pak tyka te zimy, jiny kolega, od ktereho jsem par bourcu kdysi dostala mi radil, ze staci dat vajicka do chladna, kde zastavi svuj vyvoj a na jare, kdy se moruse zase olisti je nechat lihnout.

bource chovám- teď mám ten kmen, co dělá 1 generaci ročně, ale měla jsem i kmen, co dělal 2. Ten mi ale časem nějak popadal. Už mám asi měsíc a půl jen vajíčka, skladuju je normálně v lednici. Tenhle 1generační kmen se bez tý pauzy v lednici ani nevylíhne. Z lednice je vyndávám koncem dubna a v průběhu května, když už jsou narašený moruše, ale v časových odstupech, aby se housenky líhly postupně. Je to hodně sezónní krmení, ty housenky hrozně rychle rostou, jsou vykrmený a zakuklený během ani ne 2 měsíců. takže je to chce vyndávat a líhnout postupně, aby odrůstaly a člověk naměl najednou moc housenek akorát 1 velikosti. Navíc je s nima teda dost práce, musej se každý den přendávat na čerstvé listí, takže je dobrý jich mít akorát tak na zkrm a poslední várku nechat zakuklit na další generaci. Zvířata je maj hrozně ráda, ale nesmí se to s nima přehánět, páč je to docela kalorická bomba. Ale pro březí nebo vykladené samice jsou perfektní.