Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bourec morušový -objednávka vajíček

Dobrý den,
protože jsem u nás nenašla někoho, kdo by měl k prodeji červi Bource Morušového, tak se chci zeptat,jestli by si někdo nechtěl semnou objednat u list_classifieds.php prodávající Ruben Marquez.
500 vajíček stojí 30E, to by jsme podělili.
Pokud má někdo zájem,napište mi na mejl nebo do SZ
Děkuji.
Změna předmětu, původně: Bourec Morušový (Aurifer)

bource chovám- teď mám ten kmen, co dělá 1 generaci ročně, ale měla jsem i kmen, co dělal 2. Ten mi ale časem nějak popadal. Už mám asi měsíc a půl jen vajíčka, skladuju je normálně v lednici. Tenhle 1generační kmen se bez tý pauzy v lednici ani nevylíhne. Z lednice je vyndávám koncem dubna a v průběhu května, když už jsou narašený moruše, ale v časových odstupech, aby se housenky líhly postupně. Je to hodně sezónní krmení, ty housenky hrozně rychle rostou, jsou vykrmený a zakuklený během ani ne 2 měsíců. takže je to chce vyndávat a líhnout postupně, aby odrůstaly a člověk naměl najednou moc housenek akorát 1 velikosti. Navíc je s nima teda dost práce, musej se každý den přendávat na čerstvé listí, takže je dobrý jich mít akorát tak na zkrm a poslední várku nechat zakuklit na další generaci. Zvířata je maj hrozně ráda, ale nesmí se to s nima přehánět, páč je to docela kalorická bomba. Ale pro březí nebo vykladené samice jsou perfektní.