Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov Porcelio scaber

Rád bych choval Porcelio scaber (stínky obecné) již od vylíhnutí, abych mohl pozorovat jejich vývoj a z tohoto důvodu bych se rád zeptal, zda-li je možné odchytit gravidní samici a počkat až se mláďata vylíhnou a pokud ne, jestli existuje i nějaký jiný způsob, jak získat vajíčka Porcelio scaber. Předem děkuji za odpovědi.

Stinky jsem choval dlouho a opakovane jako krmivo pro sestiocky, nic na tom neni jen nenechat vyschnout. Na dno skatulky trochu hliny navrch polozetlele listi. Dobre je dat tam neco co bude trochu drzet vlhkost napr hroudy jilu. Kdyz nachytate par desitek jedincu mladata se vam jiste vykuli.