Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osmák degu - dva samci?

Osmák degu- otázka pro chovatele

Mám jednoho osmáčka samce. Chci mu pořídit kámoše/ku ale nechci mít mladé což znamená že nápad pro kámošku samici odpadává pokud nevezmu v potaz kastraci,což nechci je to pro něj rizikové. Má otázka zní - kdybych mému -již dospelemu osmákovi přidala do klece malé (ale již odkojené) osmáčátko- byla by možnost že by se nervali ? A je celkově u dvou osmáků (samců) šance na pohodové soužití ? Prosím odepisujte na email ,předem moc všem děkuji Marketuzka@seznam.cz Díky
Změna předmětu, původně: OSMÁK DEGU - DVA SAMCI ?! (Aurifer)

Na majl ti asi nikdo neodepíše. Když už sis dala tu práci to sem napsat, tak si dej i tu práci si to tu přečíst.

Dva samci spolu mohou v pohodě vycházet, ale jen pokud jsou spolu od mala, nebo to je táta se synem. Dát k dospělýmu samci, co byl celej život sám jiného, byť malého je vždycky problém. Osmáky to chce pořizovat 2 rovnou od začátku.