Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta královská-paraziti????

Dobrý den, dnes jsem v teráriu u své krajty při čištění terária narazil na takové malinkaté broučky, nevím jestli to jsou roztoči, nebo co, ale krajta se normálně svléká a žere. Nemáte s tím někdo prosím nějaké skušenosti?
Díky

měl jsem kdysi stejný problém, napíšu co mi pomohlo a jak postupovat:
co je důležité, Frontline neaplikovat na nažraného hada!!! Jinak Frontline nemá vůbec smysl aplikovat/stříkat do tera potažmo to tera tím vytírat! Frontline funguje tak, že se jím potře had, Frontline se dostane hadovy do
krevního oběhu a paraziti se otráví.
Čili, nenažraného hada potřít Frontlinem a dát do prázdného tera bez vody, hada není třeba po aplikaci umývat.
Zaručeně toto pomůže, já měl poté už pokoj. A jinak ti černí brouci jsou pěkný mrchy, dostali se hadovy i pod
víčka, tam jsem mu je opatrně odebral, dělal jsem to i Krajtě zelené a ta byla z toho pěkně nasra.. :-(
Frontline není třeba ředit, nalít si do dlaně a přejet hadovy dlaní celé tělo, krom hlavy!
Arpalit je agresivnější než Frontline, četl jsem i o úmrtí po aplikaci Arpalitem!, nejprve bych zkusil právě ten Frontline!!!
Dejte vědět zda pomohlo.