Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aquatera Ostrava 15.9.

Zdravím
koupím samičku rosničky včelí (Phrynohyas rephinistrix), dále pak pár čolka východního (Cynops orientalis)
měl by někdo tyto živočichy na burze, nebo může je někdo dovést?
Děkuji za info :)

pop. by šla možná i výměna mám samečky rosniček vč. budou mít 3 roky

Mi na burze chyběl nějaký prodejce cvrčků, který je prodává po litrech. Vždycky tam jezdím hlavně pro ně a jen tak pokoukat. Bylo nutkání si koupit z peněz na cvrčky nějakého gekončíka, ale naštěstí jsem odolala, protože doma bych tím už radost nikomu neudělala :-).