Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aquatera Ostrava 15.9.

Zdravím
koupím samičku rosničky včelí (Phrynohyas rephinistrix), dále pak pár čolka východního (Cynops orientalis)
měl by někdo tyto živočichy na burze, nebo může je někdo dovést?
Děkuji za info :)

pop. by šla možná i výměna mám samečky rosniček vč. budou mít 3 roky

loading...

Budeš mít stůl? Měl bych o nějaké Thayerky zájem.Popřípadě se zastav u mého,budu mít č.208-209. Povezu L.t.hondurensis Anery, L.g.californiae, Guttaty Amelano Ultramel,Blizzard,Butter,Golddast,Bloodred,Anery,S now, Vše ale v omezeném množství, v případě zájmu je lepší si hady zamluvit dopředu - naruj@email.cz

Mohli byste mi prosím někdo do SZ poslat kontakt na některého prodejce sarančat, který se zúčastňuje ostravské Aquatery, pokud jej znáte? Byl jsem minule s někým domluvený na převzetí, ale o tu e-mailovou adresu jsem bohužel přišel. Děkuju moc.

Já bych měl zájem o pěkného samce E.guttata (Anery, Striped, možná Mootley nebo pěkně zbarveného) a dále mladou určenou samici B.vagans, B.smithi nebo B.auratum. Pokud má někdo něco z toho nechť dá vědět. A jinak kdo tam bude všechno z TP? Moc rád bych konečně někoho poznal osobně :-)

Jedu koupit krmení pro hady a jak bývá mým zvykem, bez hada opět neodjedu :-D:-D

Jinak mám na prodej 3ks P,guttatus (vlastní odchov) z křížení 1,0 Amelano X 0,1 Hypo het.Caramel a 2ks želv pardálích-babcocki (odchov ČR), délka spodního karapaxu 12-13cm. Kdyby měl někdo zájem, tak SZ.

Já na fauna trhy jezdím nakupovat pravidelně, krmný hmyz apod. Je to každý měsíc. Navíc tam beru vždycky uzenou kost pro psa.
Je to rozhodně menší a o dost. Jenže se to osvěčilo, širší záběr zvířat. Navíc já jezdím i na akva burzu co je naproti tak to mám jedním vrzem. Ale nevím jak to tam je s prodejci, prodejci ptactva odjíždějí tak v 9, většina lidí tam jde jako na minizoo.
Já jsem z burzy dneska spokojený, šel jsem se jen juknout a dovezl jsem si gekony :-D
Je pravda, že to bylo nějaké slabší dneska, na to, že byli prázdniny.

Minizoo :-D To jo, proto vždycky ke stolu beru psa. Po burze je vždycky pěkně omuchlaný, ale šťastný :-) Čím víc rukou, tím lépe :-) Bez kostiček pro hafany taky nikdy neodcházím :-) Budete-li mít náladu, stavte se někdo na kus řeči, ať to rychleji ubíhá :-) Poznávací znamení černobílá border kolie :-)

Mi na burze chyběl nějaký prodejce cvrčků, který je prodává po litrech. Vždycky tam jezdím hlavně pro ně a jen tak pokoukat. Bylo nutkání si koupit z peněz na cvrčky nějakého gekončíka, ale naštěstí jsem odolala, protože doma bych tím už radost nikomu neudělala :-).