Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aquatera Ostrava 15.9.

Zdravím
koupím samičku rosničky včelí (Phrynohyas rephinistrix), dále pak pár čolka východního (Cynops orientalis)
měl by někdo tyto živočichy na burze, nebo může je někdo dovést?
Děkuji za info :)

pop. by šla možná i výměna mám samečky rosniček vč. budou mít 3 roky

Já na fauna trhy jezdím nakupovat pravidelně, krmný hmyz apod. Je to každý měsíc. Navíc tam beru vždycky uzenou kost pro psa.
Je to rozhodně menší a o dost. Jenže se to osvěčilo, širší záběr zvířat. Navíc já jezdím i na akva burzu co je naproti tak to mám jedním vrzem. Ale nevím jak to tam je s prodejci, prodejci ptactva odjíždějí tak v 9, většina lidí tam jde jako na minizoo.
Já jsem z burzy dneska spokojený, šel jsem se jen juknout a dovezl jsem si gekony :-D
Je pravda, že to bylo nějaké slabší dneska, na to, že byli prázdniny.

Minizoo :-D To jo, proto vždycky ke stolu beru psa. Po burze je vždycky pěkně omuchlaný, ale šťastný :-) Čím víc rukou, tím lépe :-) Bez kostiček pro hafany taky nikdy neodcházím :-) Budete-li mít náladu, stavte se někdo na kus řeči, ať to rychleji ubíhá :-) Poznávací znamení černobílá border kolie :-)

Mi na burze chyběl nějaký prodejce cvrčků, který je prodává po litrech. Vždycky tam jezdím hlavně pro ně a jen tak pokoukat. Bylo nutkání si koupit z peněz na cvrčky nějakého gekončíka, ale naštěstí jsem odolala, protože doma bych tím už radost nikomu neudělala :-).