Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vytápění cvrčkárny?

Nedávno jsem rozšířil cvrčkárnu a nyní má tři patra. Vytápení mám jen ve spodním patře topným kabelem zalitým pod dlaždičkama. Jenže tři patra už asi kabel jen dole neutáhne. Další dvě patra tvoří hliníkové trubky viz foto. Napadlo mě nějak zavést topný kabel do těchto trubek,což je dobré, že bude vytápět dna boxů. Nebo jednoduše přilepit topnou folii na stěnu cvrčkárny. Pouze nedokážu určit jaké řešení bude nejlepší. Topný kabel veden trubkami?? nebo jedna folie na zadní stěně??? či folie na každé boční stěně??? A ještě jeden dotaz nebude už lepší na tuto výšku (1m) zapojit dovnitř větráček, aby teplý vzduch cirkuloval a teploty dole a nahoře nebyly příliš rozdílné???

njn původní cvrčkárna byla jen jedno to spodní patro, kde bylo vytápení právě zespodu. Pak sem přidělal další patro a po půl roce další, prostě nároky na krmení se stále zvětšujou :-) Zalejvat to tedy nebudu, písek mě nenapadl a je to dobrej nápad asi to tak udělám. Volný kabel se mi moc nechce dávat, ta plná trubka udrží déle teplo a topení se nebude spouštět tak často :-)