Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno chov v papírové krabici?

Dobrý den,
Mohu chovat koralovku hondurensis v krabici od bot? Chci koupit plast. Box, ale jako prozatímní? Má tam vše i dobrou teplotu. A žere každý třetí den tak je pěkně baculata:-)
A ještě da se nekde sehnat malá zmije obecná?
Dík

vzhledem k tomu, že zde již bylo vše řečeno, tak vlákno zamykám. (Aurifer)

Mazec! Vyhráváš zlatého bludišťáka!
Každopádně, ať už je to doopravdy nebo blbý vtip, zadavatel/ka má IQ hodně, ale opravdu hodně v mínusu. Raději navštiv nějakého doktora přes hlavu, možná tě dá ještě dokupy, ikdyž.... no nevim...