Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Určení brouka v mobilním telefonu

Zdravím všechny odborníky s radou o alespoň přibližné určení tohoto broučka, který bydlí v mém mobilu a kterého tento zachtil při focení dvou pavouků, kteří ji týden žijí takřka v jedné pavučině (což také nechápu). Nejdřív sem si myslel, že je to nějaký ten prográmek, resp. softw. vir, který přidává k fotkám " hmyz, který jako lezl po čočce" ale to by bylo příliš dokonalé, vzhledem k pravděpodobným výkalům toho broučka, které mám již na každé fotce za posledních pár dní (jsou to ty tečky ve střední spodní části). Vzhledem k tomu, že ten brouček je úplně uvnitř u čočky, odhadji jeho velikost na cca 1-2mm. Moc DÍKY za případnou pomoc.

http://imageshack.us/gal_old.php?g=838/broueknokia .jpg

Mejdlo

Já teda nevím, ale ta breberka je líp zaostřená než ti pavouci. Nějak si to neumím technicky představit zaostřovat na vzdálenost 0,nic .Navíc pokud je objekt mezi čočkou a krytkou, pak světlo by mělo dopadat odspodu na objek (podobně jak u mikroskopu), a ten by měl být ve středu nejtmavší ne naopak.:?:

Taky to moc nechápu, ale někde tam vevnitř je. Často ho vídám rozmazaného do pohybující se skvrny. Podle mě se při té ostré fotografii prošel přímo po čipu. Každopádně tam je a čeká na vhodnou příležitost, aby mi zmutovanej věčným voláním skočil do ucha a usídlil se v pilinách v hlavě.