Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klapavka obecná

Měl bych dotaz, ohledně Klapavky Obecné. Mám doma jednu želvičku, včera jsem ji koupil ve
zverimexu, malé k narozeninám. Chtěl bych se zeptat, jestli jde nějak podle velikosti krunýře nebo nějakým jiným
způsobem zjistit stáří želvičky. Pokud to pujde, tak aspon přibližně. Pokud je tu nějaký chovatel,
tak jestli by mi mohl poradit, aby maličká věděla, jak je její želvička stará. Děkuji.
Změna předmětu, původně: Klapavka Obecná (halapremek)

loading...

Myslíte, že sedmiměsíční mláďata už stačí krmit každý druhý den? Všude se píše, že mladé neomezeně a každý den, ale když se zatáhnou, tak už tam jsou takové nacpanější a mají ty nafouklé vaky u nohou.