Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdíl mezi kajmankou supí a dravou

V sobotu 15.9.2012 na burze v Ostravě jsem prostřednictvím kamaráda zakoupil mládě kajmanky supí, inzerované i na ifauně. Cena lákavá co na to říct. :-)Protože jsem chovatel zejména hadů a kajmanku dravou chovám od mláděte v jednom kuse cca. 2,5 roku, koukal jsem na přivezené mládě tak trochu překvapeně a mám silný pocit, že to není kajmanka supí, ale nějaký podruh kajmanky dravé. Foto přiložím a touto cestou prosím o názor chovatele kajmanky např. krokodýla, aurifer ... popř. ty co se burze v Ostravě vyskytli a kajmanky tam shlédli. Díky za názory.

Cena byla 1.300,-Kč, prodejce mě po e-mailu odpověděl, že se jedná o kajmanky supí, pak teprve jsem se domlouval s kámošem, který jel na burzu, že mi ji odebere. Asi smůla, no holt budu mít další kajmanku dravou .Tato první den žrala, narozdíl od té co mám doma. Tu když jsem koupil byla taky velká jak pětikačka, ale 14 dni nežrala, než jsem vyladil teplotu vodu,atd. Dnes má krunýř cca.18 cm a vše je v pohodě. Přidám odkaz na inzerát na ifauně: http://www.ifauna.cz/terarijni-zvirata/inzerce/r/d etail/1819561/kajmanka-supi-macrochelys-temminckii / ať se zbytečně ještě někdo nespálí.
Díky všem co reagovali a třeba ještě reagovat budou a přeji seriózní prodejce pro nás teraristy.
pohodový den všem na poradně.