Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Křeček džungarský - dotaz

Dobrý den všem,
prosím vás o odpověd na tuto otázku.
Chci se vás zeptat zda li mohu ke staršímu křečkovi kterému bude už 1 rok koupit nového křečka džungarského kterému je třeba 5měsíců ?
Chci mu totiž koupit společníka .
Děkuji za opověd

loading...

Ne. Proboha ne. I křečci, kteří jsou spolu od malička, se nakonec většinou začnou rvát. Leda by měli dost prostoru a úkrytů. Pokud je to do obvyklé klece 40*30*30, tak určitě ne.
Může se stát, že si sednou, ale šance jsou dost nízké. Buď si příště kupte rovnou dva sourozence, nejlépe samice, protože samci se spíš porvou a pokud to bude samice se samcem, tak budete mít mláďata než se nadějete... a stejný problém byste mohl/a řešit i v případě, že byste ke stávajícímu křečkovi přikoupil/a zvíře opačného pohlaví. Pak už jen řešit několikrát do roka kam s mláďaty...