Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hadí kůže - prodej a informace

Ahoj,

jsem z vedlejší poradny (IT) a poptávám kůži pro ručně vázanou knihu. Musím říct, že nabídka kůži telecích mi moc nezaujala a především mi všichni řekli, že obal na knihu ano, ale musim si vzít celou krávu :-D, takže jsem přemýšlel jak z toho ven a napadlo mi použít jiné zvířátko, respektive jeho kuži.

Protože jste tady skoro všichni hadaři, chtěl bych se zeptat jestli nemáte nějaký tip na krám či místo, kde bych mohl třeba vidět nějaků hadí kůže k prodeji a také dotaz jestli je vůbec možné do toho uvázat knihu (není to zase moc malé?)

Čistě teoretický dotaz, jsou nádherné ale mají většinou hodně agresivní vzorek.

Děkuji,,

Co se týče zpracování hadích kůží, mám zkušenosti se zpracováním kůží prozatím do rozměru 4m a to už je celkem makačka.

Pokud by měl někdo hady k vyčinění, stačí dát vědět.