Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bukové štěpky

Ahoj, dal jsem své užovce do terária nově bukové štěpky- chtěl bych se zeptat: je potřeba kvůli tomu hada krmit mimo terárium(kvůli spolknutí)? A pokud ano, je třeba na to hada nějak zvykat(dávat ho třeba několik dnů na chvíli do krmnýho boxu bez myši atd.? Mimo terárium jsem ještě nekrmil, tak si nejsem jistý postupem:)Děkuju moc za odpovědi

A například já bych to vůbec neřešil. Používám bukové štěpky jak u krajt tak i u úžovek i malých a nemám žádný problém (zatím samozřejmě) a nikdy sem neslyšel o tom že by si had dal i štěpku. Prostě u mě se to nestalo. Je pravda že používám docela hrubé štěpky ty jemné nejsou nic moc a tam bych se toho i docela bál. A pokud se rozhodněš krmit mimo terárko nijak bych to nehrotil. Vrazil hada do boxu za minutku bych k němu prdnul hlodavce a mělo by to být ok. Ale já osobně to nedělám a krmím v terárku :-)