Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zoo Moskva

Zdravím všechny,

chtěl jsem se zeptat jestli jste někdo byli osobně v Moskevské zoo, popřípadě jestli jich je v Moskvě více?

druhým dotazem bych se chtěl zeptat, jestli nejste někdo náhodou v kontaktu s někým v této zoo, nebo tam někoho osobně neznáte, moc rád bych od nich jednu malou laskavost :-)

Našel jsem jen tyto stránky a chci se zeptat jestli to jsou ty správné moscow nějak se hrubě nevyznám ve struktůře těch stránek :-(

Děkuji za všechny odpovědi :-)

Martin

Hoj Bergi kam ses to vrt?.Předpokládám,že jde o hady?Byl u mně příbuznej vravil ,že hady tam má na starosti nebo mněl Kudryavtsev ale bohužel kontakt nemá máš na těch stánkach zkusit forum nebo tam maj kolonku jako něco zeptejte se odborníka.

ahoj, díky :-) zkusím jim napsat. Jo jde o hady samozřejmně :-D dělají tam dobře bungary, tak bych od nich něco potřeboval :-)

Hoj Bergi kam ses to vrt?

tady si stojím na vedení nějak nechápu :-D:-[

Nevíš ještě náhodou(nemohl bys mi doporučit ještě nějakou jinou zoo co je taky dělá(podařilo se jim je rozmnožit) nebo nějaký kontakt na snake farm v Bangkoku?