Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama vousata- "krkani" ze spaní

Zdravím,
dnes cca před hodinou začala moje agama jakoby zkoušet zvracet. Má už zhasnuto a probudila se. Teď bylo tak hodinu ticho a nyní zase začala. Zní ta trochu jako když má člověk skytavku Podmínky: tera 170x70x70 osvětlení: 2x zarivky (1x s uvb) vybojka 50w plus ještě jeden halogen na dohrati. Teplota: pod vyhrevem cca 43 jinak kolem 30 a na nejchladnejsim místě 27. Takže podmínky má opravdu dobre. Nevíte co s ní může být? Predem děkuji za odpovědi

dnes cca před hodinou začala moje agama jakoby zkoušet zvracet. Má už zhasnuto a probudila se. Teď bylo tak hodinu ticho a nyní zase začala.

je zvláštní že v neděli, já mívám podobné stavy i v podobné hodiny ale většinou jenom v pátek v sobotu :-D

Dobrý den, mohl byste nám prosím poradit? Myslím, že Vámi uvedené příznaky má náš agamák. Původ zvuku je někde v břiše, pak se jakoby trochu nafoukne a pak si "škytne". Co mi příjde nepřirozené je, že má hlavu vždy téměř kolmo vzhůru. A přes den se nejraději opírá o větev a sklo, takže skoro stojí. Agamy máme teprve pár měsíců, tak jsme trochu "vyjukaní"...