Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Felsuma madagaskarská - Phelsuma madagascariensis - chov - terárium

Dobry den,

chtel bych poprosit o par rad ohledne Felsum,
1,- mam terariu o rezmerech 50x40x125(š,h,v) bude to stacit pro par?
2,- v noci staci teplota kolem 18C ?
3,- jaky podklad do teraria je idealni a jeke rostliny ?

Děkuji za rady , chci si je poridit az budu vedet ze mam terarium 100% pripravene a ne jako nekteri, kteri se pak divy ze jejich "mazlicci" trpi nemocemi atd...

Dekuju Jenda N.

Terarko stacit bude. Ak bude poriadne celnite, mozno by tam sli aj 1,2. Ale treba byt pripraveny ak by ich nahodou trebalo rozdelit.
No, teoreticky by stacit mohla, ale tych 20 by som volil radsej
Raselina z pieskom, alebo cista raselina (kupis v kvetinarstve CISTU raselinu, bez hnojiv atd...)
Rastliny napriklad nejake bromelie, vanilka alebo nieco podobne. Ja ale pouzivam v terarkach umele.

Mohu se zeptat, jestli mohu chovat Felsumu madagaskarskou jednu v teráriu o rozměrech 60x40x30 (DxVxH). Jsem začátečník tak nevím co a jak mám dát do terária za vybavení prosím poraďte. :) prosím napište mi to na E-mail: trojan.martin3@seznam.cz

Předem děkuji :)