Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrý veterinář v Plzni a okolí

Dobrý den,
vím že to sem moc nepatří, ale mám Yorkshirského teriéra (10let).
V pondělí jsem byl na veterině u zoo. Monty se začal dusit, dusil se třeba hodinu v kuse. Pořád jakoby kašlal a nemohl se pořádně nadechnout. Tohle dělal celý život ale jenom tak 1x za týden třeba 3min. Bylo mi řečeno, že má zvětšené srdce, které mu vynechává a něco na plicích. Dostal jsem nějaké dvoje léky, které dáváme 1x denně + máme dávat Mucosolvan pro děti, což mi přijde divné. Od doby co dáváme léky se to ale ještě zhoršilo. Poraďte mi prosím nějakého veterináře u kterého bych si mohl ověřit to co mi řekli tam..
Děkuji za odpovědi.

Dělali mu nějaké vyšetření? Když se to zhoršilo, šla bych to zpátky prokonzultovat. Až potom bych zvažovala jinou veterinu. Jestli je to fakt od srdce, třeba by stačilo přidat dávku léků. Ještě co vím, tak jorkšíři mívají dost často špatnou průdušnici, stačí se rozrušit a už kašlou. Jak stárnou, tak může dojít ke kolapsu průdušnice. Veterináře v Plzni bohužel neznám.

Tak jsme dneska byli v tom adilabu a v pondělí dostal špatný dávkování, takže mu to u srdce utrhlo nějakou šlachu a zavodnily se mu plíce. Takže k te zoo už nikdy nejedu! Přijel tam i nějakej specialista na srdce a zítra máme přijet znovu na kontrolu... Děkuji všem za rady a odpovědi

Dobrý den,

jestli se nepletu tak jste navštívili veterinu v kleisslově ulici. Pokud mohu doporučit veterinu v Plzni, tak navštivte Vedilab viz. odkaz www.vedilab.cz. Vždy jsem byli velmi spokojeni a tamější veterináři opravdu vědí co dělají. Výborná diagnostika i přístup.

P.S. ad příspěvek klapavkáře, tohle myslíte opravdu vážně ?