Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrý veterinář v Plzni a okolí

Dobrý den,
vím že to sem moc nepatří, ale mám Yorkshirského teriéra (10let).
V pondělí jsem byl na veterině u zoo. Monty se začal dusit, dusil se třeba hodinu v kuse. Pořád jakoby kašlal a nemohl se pořádně nadechnout. Tohle dělal celý život ale jenom tak 1x za týden třeba 3min. Bylo mi řečeno, že má zvětšené srdce, které mu vynechává a něco na plicích. Dostal jsem nějaké dvoje léky, které dáváme 1x denně + máme dávat Mucosolvan pro děti, což mi přijde divné. Od doby co dáváme léky se to ale ještě zhoršilo. Poraďte mi prosím nějakého veterináře u kterého bych si mohl ověřit to co mi řekli tam..
Děkuji za odpovědi.

Dělali mu nějaké vyšetření? Když se to zhoršilo, šla bych to zpátky prokonzultovat. Až potom bych zvažovala jinou veterinu. Jestli je to fakt od srdce, třeba by stačilo přidat dávku léků. Ještě co vím, tak jorkšíři mívají dost často špatnou průdušnici, stačí se rozrušit a už kašlou. Jak stárnou, tak může dojít ke kolapsu průdušnice. Veterináře v Plzni bohužel neznám.