Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Topné kabely - cena / kvalita

Existují topné kabely za 400Kč v pěkné krabičce a pak ty za 150Kč v pytlíku bez jakékoliv brožury nebo informací. Ten dražší mam v jednom terárku a nějak jsem žádnou vadu nezaznamenal, a ten levnější jsem měl po švábama zapojenej prez termostat , ale nějakým způsoběm mi po půl roce propálil díru do plastovýho boxu se švábama. Chci nějakej 15W kablík do inkubátoru, ale nevím, jestli zvolit dražší nebo levnější variantu. Jaké máte zkušenosti ? Popřípadě pokud nakupujete v e-shopu, tak ve kterém ?

dřív jsem používal terarus kabely,tedka mám metráž a dělám si topení na délku co potřebuju a aby to nepálilo tak používám regulátor otáček od firmy flajzarelectroniccena je kolem stovky nastavím tím teplotu kabelu na nějakou přijatelnou mez a pak spínám termostatem rt2,některý velký kabely jsem zapojoval aji přes diodu na půl sinusoidy/110v/.jsem vyučené stolař a s elektrikou jsem se seznámil na vojně takže to tak nějak bastlím jak potřebuju,výpočty nekořím ale zatím to doma funguje