Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terrabazar 17.11.

Na Holešovice se nedostanu, resp. je to těsně před výplatou, tak bych vzal zavděk Terrabazarem. Jedete někdo? Posledně to bylo sice vcelku malé, ač sál plný, přesto tam bylo k vidění (a kdybych nebyl debil a nepřemýšlel jestli to nebo to a nakonec neodešel s prázdnou, tak i k prodeji) Crotalus m.pyrrhus, Crotalus cerastes, Crotalus e.enyo, žabky, spousta klasiky ... a to je tak vše :)

loading...

Sobotní terabazar si nenecháme ujít, na stole budeme doprodávat zbytky zásob instantního krmiva Repashy superfoods + vitamínů (v nastávajícím roce bude obnoven prodej veškerých produktů Repashy - naskladnění zásob), dále bude na stole nějaká ta lebka a třeba i něco dalšího. :-) Zastavte se na kus řeči ;-)...
Kdyby něco tak SZ :-)

Nakonec jsem si užil Holešovice, ač to byla hoňka, přesto si dám i Terrabazar, poveze někdo následující?

- nějaké Vipera, menší druhy Crotalus, apod.
- žabky (Dendrobates - různé tincorius, Hyla, Mantella, ...)
- velké peany a pinzety

Díky, byl bych klidnější, kdybych měl něco domluveného předem ...

mě to taky nějak nevyšlo ... dorazil jsem až na půl 11 a půlka stolů už byla prázdná :))

co mě zaujalo tak maličké (až moc maličké, 1 měsíc) Phrynohyas resinifictrix á 150Kč, nakonec jsem do nich nešel a trošku mě to mrzí. jinak nějaké kobřičky a pak taková ta "klasika" co je všade ...

tak to gratulace ;o)
když Ti to na příští Exotiku vyjde, tak prosím nejen rašeliník,ale potřeboval bych i mech ;o) tak 0,5m2 aspoň.

jinak ta skupinka pánů kolem malej kobřiček, na mou otázku ohledně nějakých Viperidae - "To je pro začátečníky, kup si pořádnýho hada" :oDDD Ale mysleli to dobře, jestli sem choděj, tak zdravím ;))