Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terrabazar 17.11.

Na Holešovice se nedostanu, resp. je to těsně před výplatou, tak bych vzal zavděk Terrabazarem. Jedete někdo? Posledně to bylo sice vcelku malé, ač sál plný, přesto tam bylo k vidění (a kdybych nebyl debil a nepřemýšlel jestli to nebo to a nakonec neodešel s prázdnou, tak i k prodeji) Crotalus m.pyrrhus, Crotalus cerastes, Crotalus e.enyo, žabky, spousta klasiky ... a to je tak vše :)

mě to taky nějak nevyšlo ... dorazil jsem až na půl 11 a půlka stolů už byla prázdná :))

co mě zaujalo tak maličké (až moc maličké, 1 měsíc) Phrynohyas resinifictrix á 150Kč, nakonec jsem do nich nešel a trošku mě to mrzí. jinak nějaké kobřičky a pak taková ta "klasika" co je všade ...