Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výrustek nad hlavičkou

muze mi nekdo poradit co to ma chameleonka nad hlavickou za vyrustek?je to cca 0.5cm velka boule,asi ji to dost zatezuje zivot pac nezere a nemuze na nozicku,kdyz spi ma ji stale natazenou..
mam strach,ze to neprezije,na radu jsem ji to zacal mazat masti Betadine-na popaleniny a zanety..

zde prikladam foto-jedna se o levou cast tela,zretelna boule od masticky..

tak jen pro info.samicka uz nezije,musel sem ji nakonec nechat uspat..lecila se cca 3 mesice,antibiotika,oerace a zase antibiotika,ale nozicka se uz do kupy dat nedala..mam od samicky dve snusky a to i pres to,ze pri druhe mela nozicku uz plne ochrnutou.takova to byla sikula!
jen bych jeste dodal,ze se jednalo o zanet,ktery bohuzel byl tak velky a uz se nedalo nic delat.napadl ji celou kostru..proto radim nebudte hlupaci jako ja a pokud neco takoveho uvidite u sveho mazlika tak okamzite navstivte veterinare...

preji vsem mnoho uspechu a z chovu jen radost ..

michal