Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VITAMÍN AD3

Ahoj všem po delší době,
vím, že se od AD3 už víceméně upouští a nahrazuje se nejrůznějšími UV zářivkami a výbojkami atd...stejně by mně ale zajímalo HLAVNĚ U ŽELV....všude se člověk dočítá, že předávkování může mít fatální následky, že je velmi nebezpečné atd....včera jsem prolézala net i tady poradnu, ale nikde jsem nenašla, co vše se může zvířeti stát, jak se takové předávkování pozná ( vyčetla jsem někde jen dvě slova- apatie, nechutenství ), zda existují případy, kdy se zvíře z předávkování úplně a bez následků dostane, pokud přežije co mu hrozí, zda se trápí, něco ho bolí,přestane růst- nebo naopak roste přektoně, atd....zajímalo by mně to čistě ze zvědavosti,proto jsem toto vložila do pokecu, rady typu "je blbost ho dávat" atd...to vím...mně by fakt zajímalo jak se předávkování pozná a jaké má následky v případě přežití zvířete...nebo jak dlouho po předávkování je schopné života...prostě nějaké ucelené informace.....předem všem díky za názory a o podělení zkušeností a přeji fajnový den :-)

Oběma moc díky, v podstatě jste mi obě potvrdily, že takové zvíře buď není životaschopné a nebo žije neplnohodnotný možná i bolestivý život a může trvat nějakou dobu, než na to člověk přijde....to je hodně smutné.....ale proč se o tom píše tak málo? No to je hypotetická otázka,vím, že to my tady nevyřešíme.....