Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je pro mě vhodná Agama vousatá?

Ahoj,

chtěl bych si pořídit agamu vousatou, možná pár, ale četl jsem tady, že bych musel mít 2 terárka, takže spíš jen jednoho samce. Ale k věci:

Studuji v Brně a na víkend jezdím domů do Zlína. Vydrží to, když ji nakrmím v pátek odpoledne, třeba víc a pak až v neděli odpoledne?

Děkuji

Patrik :)
Změna kategorie, původně: Pochlubte se (Aurifer)

Nechci kecat, lucifer mě kdyžtak opraví, ale ani tomu mláděti se dokupy nic nestane, pokud bys mu dával přes týden kopy žrádla. Defacto jen sobotu by nedostal, pokud to správně chápu.
Nic-mé-ně... dospělec nebo nějakej puberták by to už dokonce vyžadovali, takže jasná volba.