Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama kočinčinská - fleky

Dobrý večer,mám agamu kočičinskou a oběvily se jí na hlavě a na těle nějaký fleky a nevím co by to mohlo být.
Změna předmětu, původně: Agama Kočičinská fleky (halapremek)

Několik v podstatě náhodných fotek terárií pro kočinčíny ze serveru akvarko.cz:
[obrazek.php?pict=obr55028&pictauthor=conygas&tpict =a]
[obrazek.php?pict=obr94279&pictauthor=Arinoki&tpict =a]
[obrazek.php?pict=obr76326&pictauthor=Hypnosa&tpict =a]
[obrazek.php?pict=obr82922&pictauthor=_Hewson_&tpic t=a]
a tady foto tvého terárka:
[14009-fotografie0325-jpg]

Doufám, že vidíš nějaký rozdíly. Pokud ano, musí ti bejt jasný proč tvoje agama vypadá tak jak vypadá a jestli něco nezměníš, tak už ta agama na světě dlouho nebude.
Podle toho co jsem tady od tebe viděl, si myslím, že to nezvládneš. Takže agamu někomu daruj. Pak si nafackuj za to jak jsi se o ní staral/a.
Potom buď začni hodně studovat než si pořídíš další zvíře. Nebo se na teraristiku radši vyprdni úplně. Dej se do kupy za pomoci toho odbornýho lékaře jak ti radili výše. A pokud budeš mít v úmyslu ještě někdy psát na veřejný fóra tak hodně zapracuj na svým písemným projevu.

Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat, zda by mi stačilo rohove terarko, pro jednu agamu kočičinskou, s mírami : hloubka 65cm, výška 120cm, od rohu po stranách 70 cm.. jenom se ptám, žadnou agamu ještě nemám jen si sbírám informace. Děkuju