Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osmé číslo TERAmagazínu odesláno na adresy odběratelů:)

Vážení odběratelé,

na konci roku bych rád trochu zrekapituloval první rok existence TERAmagazínu. Inspirovaly mě k tomu burzy, kterých se účastníme, abychom dostali časopis mezi širokou veřejnost. Jako podklady si s sebou vozíme všechna dosud vydaná čísla a tak máme vždy možnost zamyslet se nad tím, jakým vývojem náš časopis prošel.

Přes jednoduchou a přiznejme si to amatérskou sazbu jsme se prokousali k téměř profesionálnímu designu.

Od prvního čísla, které se rozesílalo třiceti našim známým, jsme se dostali k 850 odběratelům.

Myslím si, že kvalita článků stále stoupá a tak je každé dva měsíce co číst.

Na tom všem má podíl řada lidí, o kterých se často ani neví a nejsou uvedeni mezi autory. Nebudu je tady jmenovat, protože bych dost pravděpodobně na někoho zapomněl, ale přesto bych jim rád poděkoval.

Co se týče budoucích plánů, stanovil jsem si je pracovně takto:

1) Udržet a zvyšovat stoupající kvalitu časopisu.
2) Založit občanské sdružení, umožňující lepší fungování časopisu.
3) V ideálním případě rozšířit členskou základnu autorů a spolupracovníků.

Osmé číslo byste už měli mít na e-mailu, takže příjemné čtení.

Aleš Kozubík

Spouštíme anketu o nejoblíbenějšího autora článků roku 2012! Svým hlasem můžete vyjádřit poděkování a podporu autorovi těch článků, které se Vám nejvíce líbily. Vyhlášení nejoblíbenějšího autora proběhne v lednu 2013. Jako poděkování ze strany TERAmagazínu od nás autor s největším počtem hlasů dostane malou drobnost. Anketu najdete v levé části stránek.

Mody bych poprosil o výměnu tohoto aktuálního témata za téma, které je přišpendlené ale není aktuální. Díky!