Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sušení dřeva do terka

Ahoj.

Hledal jsem lecos, ale nikde jsem nenašel, jak podomácku šikovně vysušit dřevo. Jelikož zevnitř terárka hodlám větví podepřít jednu ze stěn terária, tak bych uvítal, aby už nepracovala až se přišroubuje... Už jsem sušil v troubě kořen pro agamu a to bylo fajn, ale teď potřebuju mít víc než metr dlouhou větev a tu tam nenacpu.
Budu vděčný za každý postřeh nebo nabídku k odkupu.:-)

Díky pánové/dámy za postřehy.
Ta horkovzduška by to mohla zajistit... Cejna: půjde to do terárka k jemenovi. Tam jsem nikdy moc velký pracování dřeva nepozoroval, tak snad to tím přišroubováním nepo*eru.
Co se týče desinfekce, tak to zase tolik zcestný téma taky není. Myslím, že se tím nic pokazit nemůže i když to proběhne.;-)