Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Genetika(P.guttatus)

Zdravím všechny.Mám dotaz chci se zeptat jelikož v genetice se vůbec nevyznám může my někdo poradit jaká barevná mutace se hodí k mutaci snow aby byla nějaká zajímavá mládata?Slyšel jsem že ke snow nic moc nejde.Díky za každou radu.

To je takovej problém použít genetickou kalkulačku?Odkaz jsem ti dával na vlákno v ifauně.
U tebe jde o AmelanoxAnery,tak že hypo zvířata ti udělají jen hetera.Aby ti vyšli barevný zvířata musíš použít některé z tipů z Amelano nebo Anery.
Jelikož obě vlohy potlačují barevné vlohy(červená,černá),přidáním barevného zvířete do chovu vpodstatě nic nezjískáš a budeš mít v odchovu jen DH Snow.
Když seženeš vhodný protějšek můžeš dosáhnout na potomstvo v mutacích Amelano,Anery,Snow,Wildtip a jejich hetera.Případně při použití Ghost ti vyjdou Anery dvojtéhetero.Když bude Ghost hetero Amelano vyjdou krom zmíněných Anerek i nějaká Snow.Použij kalkulačku a zjistíš jaký bude poměr jednotlivých zvířat v odchovu.

Já bych ti poradil sehnat nějakou pěkně vybarvenou přírodní formu het. Amelano a Anery. Chovní hadi by byli v pěkném kontrastu a mláďata by jsi měl -
1 / 4 Amel het Anery
1 / 4 Normal het Anery, Amel
1 / 4 Anery het Amel
1 / 4 Snow ( Amel, Anery )
Ale každému se líbí něco jiného tak záleží jen na tobě.
R.