Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Genetika(P.guttatus)

Zdravím všechny.Mám dotaz chci se zeptat jelikož v genetice se vůbec nevyznám může my někdo poradit jaká barevná mutace se hodí k mutaci snow aby byla nějaká zajímavá mládata?Slyšel jsem že ke snow nic moc nejde.Díky za každou radu.

Já bych ti poradil sehnat nějakou pěkně vybarvenou přírodní formu het. Amelano a Anery. Chovní hadi by byli v pěkném kontrastu a mláďata by jsi měl -
1 / 4 Amel het Anery
1 / 4 Normal het Anery, Amel
1 / 4 Anery het Amel
1 / 4 Snow ( Amel, Anery )
Ale každému se líbí něco jiného tak záleží jen na tobě.
R.