Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Python regius - šupiny

Dobrý deň,
mám dva týždne nového ( a prvého ) hada, regiusku. Pred pár dňami som s ňou i začala manipulovať a obzerať a všimla si, že ma celkom dosť suchých šupín bielej farby. Ide o nezvlečené šupiny, alebo niečo iné? Pozrela som si ju pozorne kvôli kožným parazitom a nič som nezbadala.
bBt0g.jpg

zajdi si k veterináři pro Duphalyte, dej p.o. hadovi pár dávek, pokud žere mrtvou kořist tak do myši, a vyvolá mu to v krátké době svlek. POkud had nemá další problémy a ten nesvlek byl vyvolaný jen nevhodnýma předchozíma podmínaka, tak to celé sjede s novým svlekem.