Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vtipné historky o leguánech

Nedávno jsem zaznamenal pár situací s mou leguání slečnou,a chtěl bych se o ně s Vámi podělit,a zároveň se pobavit nad vašima historkama.

Nedávno jsem byl se svým dvou letým synem a manželkou sáňkovat,a když jsme se vrátili domů,zjistili jsme že Honzina není v teráriu,ale že se prochází po bytě.Za prvé jsem nechápal jak se dostala ven,a za druhé jsem zjistil,že kokosovou buchtu,kterou jsme nechali na stole někdo ožral.Schválně hádejte kdo?Honzina se tvářila jako by nic,ačkoli měla kokos nalepený na hubě.:-)O pár dní později jsem byl doma,a z ničeho nic se ozvala rána.Honzina skočila z větve a celým tělem práskla do 190cm vysokých a 70cm širokých skleněných dveří z 8mm vého skla.Nárazem je uvolnila z magnetu,a když byla na podlaze,stačilo jen více potlačit a dveře se otevřely.Proklouzla skulinkou a začla se procházet.Žasl jsem nad vynalézavostí a inteligencí naší potvůrky.Hned mi bylo jasné jak zdrhla.Když se procházela,tak jsem ji nevěnoval pozornost a koukal se na tv.Pak jsem zaslechnul hlasité chroupání,tak jsem se nahnul přes stůl a viděl jak chroupá cereální sušenku,kterou tam můj syn zanechal a rozšlápnul.Měl jsem obavy,že se udusí,ale než jsem stačil zasáhnout,sušenka byla pryč.Způsobně si jí rozkousla na polykatelné kousky a sežrala.Začal jsem žasnout nad všežravostí býložravého mazlíčka.Hlavně že měla ještě půl talíře polníčku v terku.:-)Začíná mi připomínat popelnici,páč sežere co Jí podám,což jsou i granule,které většina legošů nesnáší.Naštěstí jsem nezaznamenal žádné problémy strávením a vesele papá dál.:-)

Sorry kolego, ale mě to přijde spíše jako smutná historka... Když to shrnu, tak ze špatně zabezpečeného terária Ti 2x uteklo lego a ještě sežrala věci které jí vyloženě škodí (na to až takový odborník nejsem, ale kokosová buchta a sušenky zřejmě nebude to pravé ořechové pro leguána). Takže suma sumárum bych k tomu dodal: malinko se zastydět, terárko zabezpečit, nevím kdy se to stalo, ale leguána pozorovat (mohl sežrat i něco jiného o čem nevíš) a to je asi tak vše ;-)

LEGO25 - Fakt sem se pousmál, já sice leguány nechovám ale od přítelkyně babička má doma leguána, a vím co to jsou za vynalézavý potvory :)

Jan Lauermann - Tak ty si mě uplně dostal :D Hlavně mi přišlo směšný ,,noci občas chodila na vycházky'':D

Já nějaké vtipné historky nemám, no možná jednou, když jsem rosil terárka a dával cvrčky, tak jsem pootevřel šoupačky v teráriu s G. geckem, ani jsem ho neměl pootevřené na 7 cm vyletěl jak střela skočil na mě odemě se odrazil na hlavu a první co ho napadlo bylo zakousnout se mi do ucha. Ta bolest byla nepředstavitelná, hlavně jsem ho asi půl hodiny z toho ucha sundával.

No, nevím jestli to je tím, že mám furt blbou náladu nebo mi už úplně schází smysl pro humor, ale nic vyloženě vtipnýho jsem v tomhle vlákně ještě nečetl.
Každýmu kdo něco chová semtam něco zdrhne nebo zvíře sežere něco co běžně nežere nebo žrát nemá, ale že by to bylo nějak k popukání???.