Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co souvisejícího s teraristikou vám nadělil Ježíšek?

Já jsem dostala nový foťák Olympus SZ31MR ať mám čím foťit naše chovance,asi sem letos byla hodná :-)))
Změna předmětu, původně: Tak co vám nadělil ježíšek souvisejicí z teraristykou (krokodýl) (krokodýl)
Tak doufám Honzíku L., že už je to v pořádku, to s/z jsem opravdu narychlo přehlédl a ta věta byla opravdu kostrbatá (krokodýl)

RAYMAN: Tý vole, ty jsi asi dost bohatý, co?
Si v předškolním věku (alespoň dle chování) a máš 2 hortulany, milion gekonů, viridisku a foťák za 20 litrů. No proč ne, každý ať si koupí co chce, ale stejně ti nevěřím.
Kde je to foto té R. chahoua o které jsem ti psal přes SZ?

Já si nadělil 2 terárka (100x50x60 + 60x40x50) a dostal topný kámen + uv žárovku + nějaké vybavení do terárka (termostat apod.). A ještě budu dodělávat pozadí do většího terárka. Letos bych chtěl ještě regiusku, tak uvidíme. Jo a od 1.1.2013 jsem v kategorii PRASE (pracující důchodce). To jde, ne???