Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon Jemenský nejí,nevystřeluje jazyk

Dobrý den, mam Chameleona Jemenského cca 6 měsíců starého doma ho mam 5 měsíců Samce.
Poslední dny vůbec nejí nechce vystřelovat jazyk, v několika podobných diskuzí jsem přečetl že to může být dehidratací když jsem mu dal z kapáta vodu tak jí v pohodě vycucl, při umívání terária mu tam lezl cvrček, chamík za ním šel do rohu a snědl ho ale jazyk vůbec nevystřeluje chtěl jsem se zeptat čím by to mohlo byt.Má normální zeleno žlute zbarvenení vzteklí není je uplně v pohodě ale nejí :( Moc prosím o rady.už mi dělá strašné starosti.

Žárowka Repti-Glo 5.0 UVB 13 W
Vitamín Reptivite D3 (Doporučeno od chovatele)+ do vody přidávám bioenzym
Už sem o tom mluvil z chovatelem od kterého mam chameleona a ten říkal že terarium má dostatečně velké prozatím ...
Teďka si vzal moučné červy... Ovšem po tom co jsem mu je vložil před tlamu a on si je tam nabral ...
Jinak mi chovatel řekl že nijak pohublí není zbarvení má dobré..
Terárium Pravidelně Vymývám (na dopořučení)

Jiná žárovka než reptiglo tam není?
Ten reptivite podáváš ke každému krmení? Nepřidáváš žádnej další vápník?
Bioenzym jakej a proč?
Půl roku na chameleona v nedobrejch podmínkách je tak akorát standartní výdrž. Tak se nediv, že potřebujeme znát ještě další detaily jako jsou teploty na různých místech v tera, světla, vlhkost a ideálně fotky ubikace a zvířete.