Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kajman brýlovy zanedbany

Zdravím,
včera sem si při přivezl 8 letou samici. Byla v absolutne nevyhovujících podmínkách, v malém prostoru bez osvětlení, špína a málo krmena. V 8 letech měří 105cm a vazi 5 kilo.
Myslíte že to ještě dožene ,vyroste a pribere, nebo už je pozde a zůstane zakrsla? Samozrejme mám na mysli ve vyhovujících podminkach:-)
Za názory předem dekuji.

Už to nebude nikdy úplně ono, ale plazi jsou schopni růst intenzivně i ve vyšším věku, když se právě třeba dostanou do lepšíchc podmínek, asi už nikdy nebude mít 1,8 m a víc, ale do těch 1,5 to klidně dotáhne. A možná překvapí a dožene to. Je fakt, že metr mají tak 3 letý.

To je jasný... Jinak puvodne jsem si jel pro zvire,kterého melo Mít 4 roky, tak mi ta velikost přišla v klidu. AZ na miste jsem se dozvěděl skutečný vek. Za normálních okolností by jsem ji nebral, ale když jsem viděl ty podmínky, bylo rozhodnuto. Puvodne jsem ji chtěl do chovu, tak uvidíme co se z ni vyklube. Hlavni je aby byla ok.