Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno želva zelenavá- chov mláděte

Poradíte prosím co všechno do terárka pro malou želvičku zelenavou? Má 8cm, terárko 60x|30x35cm uvbžárovku terra, domeček, misku s jídlem aa pitím..teď se dočítám že by měla mít ještě zdroj tepla a to obyč.žárovku, ale jak silnou? Příjde mi, že od té terra uvb je taky teplo, ale asi to nestačí za každou radu díky a dále co k jídlu, zatím jsem ji dala čínské zelí a dneska dám směs červů sušených. Kam umístit žárovku když budou dvě vedle sebe nebo jak uvb mám na straně aby si mohla najít chladnější místo a ještě kolik substrátu? myslím aby se ji v tom dobře lezlo.Příjde mi, že jenom spinká a nejí a ni nepije celý den u ní nestojím, tak nevimdíky
Změna předmětu, původně: želva zelenavá (Aurifer)

ach jo já zapomněla, že vlastně všichni jste borci jen ti začátečníci absolutní idioti co si zvíře koupí pro okrasu. Lituji, že jsem napsala na tuto poradnu a radši se rovnou nespojila s chovatelem se kterým jsem nyní v kontaktu, ten se sice zhrozil, ale aspoň si nechal blbý připomínky. Mě to asi není líto nebo co! Nejsem žádná svině, protože kdybych byla, tak bych to nechala být a nikam sem nepsala. Každopádně sem už nikdy- stránky by se měly přejmenovat na poradna jen pro nejlepší chovatele. A co se týče některých, tak nechápu proč do jiného příspěvku píše co se mu nelíbí a nemělo by se dělat a přitom v dalším příspěvku dělá to samý.