Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vodní želvy- kde sehnat nejlevnější

Dobrý den chtěl bych poprosit jestli někdo neví nějaké chovatele vodních želv v jihomoravském kraji?Jelikož ve zverimexu mají želvičky po 250kč a někde jsem četl že chovatelé je prodávají levněji.Děkuji všem za odpověď
Změna předmětu, původně: Vodní želvy (Aurifer)

Pokud budete mít zájem o vodní želvy tak klidně pošlu kontakt na pána tady s Hodonína prodává vodní želvy po 100kč a má docela dost druhů vodních želv a je to velice sympatický pán rád poradí a pomůže :-D. Tak už nemusíte psát zbytečný nesmysle :-D

tak hlavěn, že už si sehnal....myslím, že ale moc dlouhou životnost želvička mít nebude!Pokud do ní nebudeš ochoten financovat tak určitě ne. Bude se chvíli trápit a pak se trápení ukončí. A je jendo, zda budeš šetřit na krmivu, či na veterináři. Než si pořídíš zvíře musíš si říct zda na něj mám čas a peníze a hlavně ho milovat! Pokud ho nemiluješ, tak hodl jsou tvoje potřeby důležitější a zvíře to nějak přežije, bohužel, a je jedno zda jde o želvu či o jiné zvíře.......no prostě nemám slov. Já osobně mám výčitky, když mi v sobotu ruplo úvéčko a nebylo kde ho koupit, takže neměly dva dny teplé světlo,ale jenom denní. Dneska už jso tam nalezlí zase oba dva a vyhřívají se ...........