Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Těhotná mastomyš

Zdravím,
mám problem. Před vánoci jsme si pořídili mastomyš. Včera porodila mladé, poradí mi co dělat? klec mám jen jednu a určitě jsem nechtěl hned tolik myší, ale jen jednu. Lzeto vůbec nějak reklamovat u prodejce, nebo něco?

Díky

Budeš se divit, ale u mě možná bylo, kdysi jsem se ptala na nejlepší krmení a bylo mi řečemo, že stačí směr zrní, kukuřice apod. a chcípaly mi. Začala jsem u krmení a pořídíla toto: http://www.krmivahulin.cz/Ostatni-krmiva/Mastomysi /Granule-pro-MASTOMYSI-13-mm-1-kg.html. kvůli živočišným bílkovinám - onehdá si myš uhryzala ocas a učitel na gymplu mi poradil ať zkusím doplnit do krmení něco obdobného. No, je to sice úplně jiný chov, ale tyhle problémy už nemmám.