Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výroba terária

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli neznáte někoho, kdo vyrábí terária. Nějaká kvalitní, a taky ne nějak cenově přehnaný.
Terárium by mělo být pro agamu vousatou. A taky, jestli by jste mi napsali nějaký rozměr, který by pro ni byl ideálni?
Vyrábite si sami terárka, nebo si to nechávate dělat od někoho? :)

Světla jsem už dávno přehodil a je tam ještě velká zářivka.Jinak já ti tu stránku poslal na to,aby ses podíval,jak postavit terárko.Kritizovat dovedu i já.Až něco postavíš,tak jsem zvědav,jak ukryješ světla ty.Mě se to tak líbí.Pokud se ti nelibí,jak se to staví,tak si kup a hotovo.

NEchci nějak rýpat, protože vím, že i když napíšu cokoliv tak mě tu TP smetánka zničí, ale ten květináč u toho světla má za ukol skrýt světlo aby si při pohledu do teraria neoslepnul, takže pokud tam dáš na výšku 12ti cm květináč a 30cm spirálu, tak je to stejný jako se koupat v pláštěnce a gumákách, nebo se snad pletu?!

A čím víc se snažil pomáhat
Tím víc ten chudák škodil
A když mu to někdo naznačil
Tak hrách jen na zeď hodil
A ještě jednu vlastnost měl
Že byl splachovací
Jedněmi dveřmi ho vykážou
Už druhými se vrací

Ten si to krásně zavařil
Nikdo ho neměl rád
Kdyby se tolik nesnažil, akorát