Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem foto z hammu

Dobrý den. Najprv vám chcem všetkým popriať v novom roku vela úspechov pri bezproblémových chovoch a odchovoch vašich zverencov. Chcem sa opítať: minulý rok sa tu dosť omielala burza v Hammu. Dostal sa vôbec niekto na ňu,prípadne urobil nejaké pekné foto a rád sa s ním podelí? Prípadne nejaký link? Dakujem.

Ja bulla . Ten report je super. uplne vyčerpávajúci čo sa týka otázok cestovania a samotnej burzy. Asi takto som si to nejak predstavoval že to chodí a preto som prosil o nejaké foto či sa vôbec oplatí toto všetko absolvovať. Z toho linku som nevedel nič vybrať. Hlavne mi ide o korytnačky. Viem že fotoť je tam ťažké no neverím že ak sa tam niekdo dostal tak nič nenafotil ak sa dalo.

Viem že fotoť je tam ťažké no neverím že ak sa tam niekdo dostal tak nič nenafotil ak sa dalo

Ona na to ale hlavne neni vubec nalada. Je to dost srumec a pokud jede clovek nonstop od patecni noci, je obvykle natolik utahanej, ze minimalizuje svoji existenci na dulezitejsi ukony (nakup, prodej, komunikace). To, ze jsem se pri tehdejsi navsteve rozhodla fotit bylo uz s tim cilem, ze k tomu napisu clanek. Jinak bych se na taky s radosti vykaslala. Navic, pri tamnejsich svetelnych podminkach jsou fotky stejne nekvalitni a na hranici publikovatelnosti.