Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žárovka

Zdravím
chtěl jsem se zeptat na nějakou žárovku která by dovedla zvednout teplotu asi o 5 stupňu v terariu o rozměrech 50x50X60(delkaxšířkaxvýška)Dostal jsem svolení roztáhnout terárka i na chodbu ale je tam chladno.mělo by to být pro dendrobatky(kvůli manželce:o)).Dík za normální odpoved

loading...

Bude svítit zase žlutě..je tam dokonce uvedeno: "warm light = teplá barva světla, tato kompaktní zářivka má barvu světla 2700 Kelvinů, což je velmi blízko světlu klasické žárovky na kterou jsme zvyklí"
Pokud chceš aby svítila víc "bíle" tak se podívej po úsporkách o teplotě 6000-6500K..to je denní bílá a myslím že to bude to co hledáš..já používám všude zářivky 6500K a jdou mi jak rostliny, tak mi vyhovuje barva světla..

Tady máš teplotu chromatičnosti: [http://www.ledocom.cz/images_article/article_17_02 .jpg]