Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Světlo Exo Terra

Prosím, potřeboval bych vysvětlil jak slouží toto světlo od fa. Exo Terra.
Je tam objímka a ochranný drátěný kryt. vždyt přece jakékoliv zvíře se stejně přes tak velké díry v tom drátu muže dostat na žárovku ne? jak to funguje?

http://media.mediazs.com/bilder/hagen/exo/terra/os vtlovac/tleso/se/svorkou/wire/light/1/300/41406_ha gen_klemmlampe_fron_1.jpg

ahoj, za prvé to není světlo, ale keramické topení. Jestli toužíš po krytu na žárovku tak kup třeba tenhle: http://www.robimaus.cz/cs/lampy-objimky-a-kryty/98 4-lampa-do-teraria-s-hlinikovym-krytem-objimkou-a- ochrannou-mrizkou-prumer-21-cm-protectorrep-clamp- lamp-4027058017831.html a jestli ti nesejde na tom jakej máš kryt tak ho mít nemusíš a nebo ti bude sačit obyčejnej květináč

Prosím, potřeboval bych vysvětlil jak slouží toto světlo od fa.

asi tedy neumím číst??? Ten kryt je na nic možná by byl vhodnej u nějakýho většího terarijního plaza kterej by se ktomu nedostal. Ale jestli máš užovku tak ti je na nic dle mě.

dal bych tam 50w nebo 70w záleží na tom jakou máš i teplotu v místnosti a případně by jsi tam dal ještě nějakou bodovku zkus napsat uživateli madmike ten ti určitě poradí a můžem u nich v eshopu koupit tu výbojku s předřadníkem a vyjde tě to levnějc