Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inkubátor Lucky Reptile Egg O´Bator nebo jiný?

Pomalu se připravuji na první vajíčka od chameleonky a teď se zabývám inkubátorem.
Nejradši bych kupovaný.
Našel jsem tento http://eshop.farmapython.cz/inkubatory/lucky-repti le-egg-o-bator/ za celkem přijatelnou cenu a s odběrem jen 5W/hod což je podle mě naprosto úžasné. Jen nevím, jestli inkubátor na 3 krabičky mi vystačí, jelikož inkubace vajec je cca 7 a víc měsíců.
Díval jsem se ještě na tenhle http://aukro.cz/inkubator-15-litru-i2965762934.htm l ale nakonec jsem zjistil, že je to jen tato lednička http://www.bergland24.cz/domacnost-gastro/mini-led nicka-15l-12v-230v s termostatem. Tu mám jako druhou v merku. Bohužel odběr už je vyšší, ale jestli bude dobrá, není důvod ji nebrat. Výhodou je i chlazení v letních měsících (v pokoji mám v létě až 30°C).
Poslední možností je teda udělat inkubátor home-made, ale bojím se o přehřátí v letních měsících. Je to nejlevnější varianta a odběr proudu by byl cca 15W.
Co by jste mi doporučili, popřípadě s čím máte nejlepší zkušenosti?
Děkuji za odpovědi

Nakonec jsem to udělal jako Motobassak. Vzpomněl jsem si, že mám na půdě ještě terárko 50x30x30 (rozbité), a tak tak no...
Bohužel inkubátor ještě není úplně funkční - myslel jsem, že mám ještě doma termostat, ale bohužel, asi jsem ho už dříve vyhodil.
Ještě není úplně hotový. Dneska jsem lepil čela. Musím ještě vyplnit spáry lepidlem a ořezat, co přečnívá. Jinak mám v inkubátoru 6W topnou folii. Nechal jsem ji běžet přes noc a teplota byla v krabičce přesně 26,3°C - to potřebuji.
V létě snad koupím už nějaký lepší inkubátor i s chlazením.
Celé mě to vyšlo na:
- folie 6W - 130Kč
- terárium 50x30x30 - 500Kč
- polystyren 20mm - za pivo
- termostat počítám tak 800Kč
= 950Kč, nepočítám-li terárko.
[14744-img-20130213-125643-jpg]
[14745-img-20130213-125715-jpg]