Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osvětlení + topení

Osvětlení + topení.
Chci osvětlovat LED bodovkami-studená bílá (terárko 100v x 50š x 45hl.) cca 4x 3W (tedy 4x 330lm) a topit keramickým zářičem cca 40 - 60W (nesvítí), domníváte se že to je vhodné. Máte zkušenost s LED osvětlením?

Tedy nevím, nevím co je to za světlo, ale to vypadá tak na jednu klasickou diodu (jako z rádia) nikoliv diodové svítidlo, třeba s "čipy"SMD. 75 lumenů je tak akvivalent sotva 10W žárovky. No na noční svícení dobrý, ale jinak špatné.
Ale si myslím, že by to muselo být pidi terárko, aby to vyhřál kámen (ty jsou tak kolem 10W myslím), na kterém se gekončík bude mět válet a nevím, jestli tohle mu je ve skutečnosti vlastní.No já bych se trochu bál, nebo mu koupil svetr.:-) Nicméně, ať se dílo podaří.